Gamintojas: Huawei
Modelis: 02353VUR
EAN: 6901443433612
Huawei AirEngine 5761-11. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 1775 Mbit/ai, Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 10,100,1000 Mbit/ai, Tinklo standartai: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Apsaugos algoritmų palaikymas: SSH-2, WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA3. Išėjimo įtampa: 12 V, Galios suvartojimas (maks.): 15,3 W. Produkto spalva: Balta. Antenos tipas: Vidinis
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
AirEngine5761-11(11ax indoor,2+2 dual bands,smart antenna,USB,BLE) - 02353VUR (AirEngine5761-11) | €228.38 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 1775 Mbit/ai |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Vartotojų skaičius | 1024 vartotojas(ai) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| MIMO | |
| MIMO tipas | Multi User MIMO |
| „Wi-Fi“ multimedijos (WMM) / (WME) | |
| VLAN palaikymas | |
| Didžiausio koeficiento derinimas (MRC) | |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | SSH-2, WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| DHCP perėmimas | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Antena | |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbinis aukštis | -60 - 5000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 220 mm |
| Ilgis | 50 mm |
| Aukštis | 220 mm |
| Svoris | 1,05 kg |
| Protokolai | |
| DHCP klientas | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| DC įėjimo lizdas | |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Galios suvartojimas (maks.) | 15,3 W |