Gamintojas: APC
Modelis: PM5V-GR
EAN: 0731304313700
APC PM5V-GR. Viršįtampio energijos įvertinimas: 918 J, Lizų kiekis: 5 AC išvestis(ys / čių), AC išėjimo tipai: F tipas. Produkto spalva: Balta, EMI / RFI triukšmo filtravimas: 40 dB, Apsaugos nuo viršįtampių ypatybės: Koaksialinis. Kabelio ilgis: 1,83 m, Svoris: 630 g, Plotis: 370 mm. Pakuotės plotis: 405 mm, Pakuotės gylis: 130 mm, Pakuotės aukštis: 58 mm. Produktų skaičius pakuotėje: 1 vnt
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Удлинители APC Essential 1.8m (PM5V-GR) - OReol.eu | €48.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Produkto spalva | Balta |
| EMI/RFI triukšmo filtras | |
| EMI / RFI triukšmo filtravimas | 40 dB |
| Apsaugos nuo viršįtampių ypatybės | Koaksialinis |
| Energijos valdymas | |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 918 J |
| Lizų kiekis | 5 AC išvestis(ys / čių) |
| AC išėjimo tipai | F tipas |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 V |
| Maksimali srovė, bendru rėžimu | 24000 A |
| Didžiausioji galia | 2300 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 630 g |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| Plotis | 370 mm |
| Ilgis | 73 mm |
| Aukštis | 56 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -15 - 45 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Pakuotės turinys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Indikacija | |
| LED indikatoriai | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 405 mm |
| Pakuotės gylis | 130 mm |
| Pakuotės aukštis | 58 mm |