Gamintojas: Toshiba
Modelis: THN-TR20Z4800U8(CS
EAN: 0889661182702
Toshiba TR200. SSD disko talpa: 480 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 555 MB/s, Rašymo laikas: 540 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s, Taikoma: PC
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 480 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Atminties tipas | 3D TLC |
| NVMe | |
| Taikoma | PC |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 555 MB/s |
| Rašymo laikas | 540 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 82000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 88000 IOPS |
| S.M.A.R.T. palaikymas | |
| TRIM palaikymas | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | Fedora 21, Linux Mint 17.1, Ubuntu 14.10, openSUSE 13.2 |
| TBW kategorija | 120 |
| Sertifikavimas | UL/cUL, FCC, CE, RCM, KC, BSMI, VCCI, ISED |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Juoda, Žalia |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 V |
| Galios suvartojimas (maks.) | 1,7 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 1 W |
| Energijos suvartojimas DevSlp (prietaiso miegas) | 10 mW |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 69,8 mm |
| Ilgis | 100,5 mm |
| Aukštis | 7 mm |
| Svoris | 45,6 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 65 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Ne veiklos šokas | 1500 G |