Gamintojas: Seagate
Modelis: XS960SE10003
EAN: 0763649082621
Seagate Nytro 3330. SSD disko talpa: 960 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 2100 MB/s, Rašymo laikas: 640 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 12 Gbit/s, Taikoma: PC
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 960 GB |
| Sąsaja | SAS |
| Atminties tipas | 3D eTLC |
| Taikoma | PC |
| Duomenų perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 2100 MB/s |
| Rašymo laikas | 640 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 245000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 35000 IOPS |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos valdymas | |
| Srovė | 0,41 A |
| Galios suvartojimas (vidutinė reikšmė) | 3 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 70,1 mm |
| Ilgis | 100,5 mm |
| Aukštis | 7 mm |
| Svoris | 80 g |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo | 90 vnt |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 10 vnt |