Gamintojas: Seagate
Modelis: ST3200FM0033
EAN: 7636490070266
Seagate 1200.2. SSD disko talpa: 3200 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 1900 MB/s, Rašymo laikas: 850 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 12 Gbit/s
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 3200 GB |
| Sąsaja | SAS |
| Atminties tipas | eMLC |
| Duomenų perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 1900 MB/s |
| Rašymo laikas | 850 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 200000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 80000 IOPS |
| Kitos savybės | |
| Vidinis | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (sleep mode) | 6,7 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 7,6 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 70,1 mm |
| Ilgis | 100,5 mm |
| Aukštis | 15 mm |
| Svoris | 165 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 75 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Veiklos vibracijos | 1,98 G |
| Veiklos šokas | 1000 G |