Gamintojas: Samsung
Modelis: MZ-V7S500E
EAN: 0887276330518
Samsung 970 EVO Plus. SSD disko talpa: 500 GB, SSD formos koeficientas: M.2, Skaitymo laikas: 3500 MB/s, Rašymo laikas: 3300 MB/s, Taikoma: Kompiuteris / knyginis kompiuteris
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung 970 EVO Plus M.2 500 GB PCI Express 3.0 V-NAND MLC NVMe | €127.27 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 500 GB |
| Sąsaja | PCI Express 3.0 |
| Atminties tipas | V-NAND MLC |
| NVMe | |
| „NVMe“ versija | 1.3 |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Skaitymo laikas | 3500 MB/s |
| Rašymo laikas | 3300 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 600000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 550000 IOPS |
| Kontrolės tipas | Samsung Phoenix |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| DevSlp (prietaiso miego) palaikymas | |
| TRIM palaikymas | |
| S.M.A.R.T. palaikymas | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 3,3 V |
| Galios suvartojimas (maks.) | 9 W |
| Galios suvartojimas (vidutinė reikšmė) | 6 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,003 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos šokas | 1500 G |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80,2 mm |
| Ilgis | 2,38 mm |
| Aukštis | 22,1 mm |
| Svoris | 8 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Siejama programinė įranga | Magician Software for SSD management |