Gamintojas: Samsung
Modelis: MZ-76E2T0B/EU
EAN: 8806088931791
Samsung 860 EVO. SSD disko talpa: 2000 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 550 MB/s, Rašymo laikas: 520 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s, Taikoma: Kompiuteris / knyginis kompiuteris
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 2000 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Atminties tipas | MLC |
| NAND atminties kortelės tipas | MLC (Multi Level Cell) |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 550 MB/s |
| Rašymo laikas | 520 MB/s |
| Kontrolės tipas | Samsung MJX |
| DevSlp (prietaiso miego) palaikymas | |
| TRIM palaikymas | |
| S.M.A.R.T. palaikymas | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paleidimo data | 12/21/2017 |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 3 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 3 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 4 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 100 mm |
| Ilgis | 6,8 mm |
| Aukštis | 69,8 mm |
| Svoris | 60 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -45 - 85 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Ne-veiklos vibracijos | 20 G |
| Veiklos šokas | 1500 G |
| Ne veiklos šokas | 1500 G |
| Pakuotės duomenys | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |