Gamintojas: Origin Storage
Modelis: OTLC2563DNVMEM.2/80
EAN: 5056006150473
Origin Storage OTLC2563DNVMEM.2/80. SSD disko talpa: 256 GB, SSD formos koeficientas: M.2, Skaitymo laikas: 1950 MB/s, Rašymo laikas: 1200 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 8 Gbit/s, Taikoma: Kompiuteris / knyginis kompiuteris
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ORIGIN STORAGE INCEPTION M.2 NVME 3D TLC | €39.72 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Sąsaja | PCI Express 3.0 |
| Atminties tipas | 3D TLC |
| NVMe | |
| „NVMe“ versija | 1.3 |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Duomenų perdavimo sparta | 8 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 1950 MB/s |
| Rašymo laikas | 1200 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 102400 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 179200 IOPS |
| Prieigos laikas | 0,2 ms |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| S.M.A.R.T. palaikymas | |
| ECC | |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Mažo tankio lyginumo patikra (LDPC) | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1000000 h |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| TBW kategorija | 100 |
| Rinkos segmentas | Mobilus |
| Suderinami produktai | Universal |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | |
| Pridėti sraigtai | |
| Pakuotės tipas | Lizdinė pakuotė |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 3,3 V |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 2,89 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 2,83 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,48 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -45 - 105 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 98 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 98 % |
| Veiklos vibracijos | 16 G |
| Veiklos šokas | 1500 G |
| Didžiausias darbinis aukštis | 120000 m |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |