Gamintojas: Origin Storage
Modelis: IBM-800ESASMWL-S17
EAN: 5056006172765
Origin Storage IBM-800ESASMWL-S17. SSD disko talpa: 800 GB, SSD formos koeficientas: 3.5", Skaitymo laikas: 2100 MB/s, Rašymo laikas: 1200 MB/s, Taikoma: Serveriui / darbo stočiai
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage IBM-800ESASMWL-S17 SSD diskas 3.5" 800 GB SAS eMLC | €772.32 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 3.5" |
| SSD disko talpa | 800 GB |
| Sąsaja | SAS |
| Atminties tipas | eMLC |
| NVMe | |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Skaitymo laikas | 2100 MB/s |
| Rašymo laikas | 1200 MB/s |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Suderinami produktai | IBM Server |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Maksimali veikimo temperatūra | 70 °C |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |