Gamintojas: Lenovo
Modelis: 4XB7A13636
EAN: 0889488475346
Lenovo Intel S4610. SSD disko talpa: 1920 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 560 MB/s, Rašymo laikas: 510 MB/s, Taikoma: Serveriui / darbo stočiai
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo Intel S4610 2.5" 1920 GB Jada ATA III 3D TLC NAND | €1552.15 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 1920 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Skaitymo laikas | 560 MB/s |
| Rašymo laikas | 510 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 97000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 51000 IOPS |
| Skaitymo delsa | 36 µs |
| Rašymo delsa | 37 µs |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (vidutinė reikšmė) | 2,8 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 70 mm |
| Ilgis | 100 mm |
| Aukštis | 7 mm |
| Svoris | 66 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -55 - 95 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Ne veiklos šokas | 2,17 G |
| Didžiausias ne darbinis aukštis | 3,13 m |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |