Gamintojas: Lenovo
Modelis: 4XB1K68130
EAN: 0195892078807
Lenovo 4XB1K68130. SSD disko talpa: 2000 GB, SSD formos koeficientas: M.2, Taikoma: Knyginis kompiuteris
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 2000 GB |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| NVMe | |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Sertifikavimas | BSMI, FCC, ICES-003, CE, UK DOC, VCCI, KCC, RCM, CB |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 22 mm |
| Aukštis | 2,38 mm |
| Svoris | 7,2 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 80 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 177 mm |
| Pakuotės gylis | 144 mm |
| Pakuotės aukštis | 53 mm |
| Paketo svoris | 100 g |
| Pakuotės tipas | „Box“ |