Gamintojas: Lenovo
Modelis: 4XB0K26784
EAN: 0889955031464
Lenovo 4XB0K26784. SSD disko talpa: 1000 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 560 MB/s, Rašymo laikas: 510 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 1000 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | Nepalaikomas |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 560 MB/s |
| Rašymo laikas | 510 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 100000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 88000 IOPS |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| Suderinami produktai | ThinkStation P500, P700, P900 |
| Kitos savybės | |
| Vidinis | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 5,2 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 5,2 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 7 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Ne veiklos šokas | 1500 G |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |