Gamintojas: Lenovo
Modelis: 45N8207
EAN: 5715063381670
Lenovo 45N8207. SSD disko talpa: 256 GB, SSD formos koeficientas: 1.8", Skaitymo laikas: 230 MB/s, Rašymo laikas: 180 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 3 Gbit/s
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 256 GB SSD Solid State | €2066.47 |
|
www.pc21.fr |
Lenovo 45N8207 SSD diskas 1.8" 256 GB SATA MLC | €2493.61 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 1.8" |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Sąsaja | SATA |
| Atminties tipas | MLC |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Duomenų perdavimo sparta | 3 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 230 MB/s |
| Rašymo laikas | 180 MB/s |
| Sertifikavimas | CE, UL, CSA, TUV, BSMI, C-Tick |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Vidinis | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 55 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 54 mm |
| Ilgis | 78 mm |
| Aukštis | 5 mm |
| Svoris | 50 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Instrukcija | |