Gamintojas: Lenovo
Modelis: 00AJ435
EAN: 0883436509268
Lenovo 00AJ435. SSD disko talpa: 120 GB, SSD formos koeficientas: 3.5"
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 3.5" |
| SSD disko talpa | 120 GB |
| Sąsaja | SATA |
| Atminties tipas | MLC |
| Kitos savybės | |
| Vidinis | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 8 - 85 % |
| Didžiausias darbinis aukštis | 3050 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 69,8 mm |
| Ilgis | 100,5 mm |
| Aukštis | 7 mm |
| Svoris | 71,7 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |