Gamintojas: Intel
Modelis: SSDSC2KI128G801
EAN: 0735858361866
Intel SSDSC2KI128G801. SSD disko talpa: 128 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 550 MB/s, Rašymo laikas: 140 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s, Taikoma: Serveriui / darbo stočiai
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intel SSD DC S3110 128GB 2.5in SATA **New Retail** | €142.13 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 128 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Atminties tipas | 3D TLC |
| NVMe | |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 550 MB/s |
| Rašymo laikas | 140 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (100 % span) | 55000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (100 % span) | 1900 IOPS |
| Skaitymo delsa | 50 µs |
| Rašymo delsa | 60 µs |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | |
| SSD temperatūros stebėsena | |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^16 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1600000 h |
| TBW kategorija | 72 |
| Rinkos segmentas | Serveris |
| SSD naudojimo požymis | Duomenų centras |
| SSD ARK ID | 129322 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| SSD galios suvartojimas (veikimo režimas) | 2.3W |
| Paskutinis keitimas | 63903513 |
| SSD galios suvartojimas (tuščioji veika) | 0.8W |
| Disko talpa | 128 GB |
| SSD šokas | 1,500G at 0.5ms |
| Paleidimo data | Q4'17 |
| SSD aparatinės įrangos užšifravimas | AES 256 bit |
| Būsena | Launched |
| Nuoseklusis rašymas | 140 MB/s |
| Nuoseklusis nuskaitymas | 550 MB/s |
| SSD patvarumo kategorija | 72 |
| „Remote Secure Erase“ (RSE) technologijos versija | 0,00 |
| „Intel®Rapid Start“ technologijos versija | 1,00 |
| Produkto šeima | Duomenų centro SSD |
| Produkto serija | Intel® SSD DC S3110 Series |
| Produkto kodinis pavadinimas | Liberty Harbor DC |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 2,3 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,8 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Maksimali veikimo temperatūra | 70 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Veiklos šokas | 1500 G |
| Ne veiklos šokas | 1500 G |
| Šokas veikimo / neveikimo būsenoje | 1,500G at 0.5ms |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 7 mm |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel®High Endurance“ technologija (HET) | |
| „Intel® Rapid Start“ technologija | |
| „Intel® Remote Secure Erase“ | |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |
| „Intel®Smart Response“ technologijos versija | 1,00 |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 8523510000 |