Gamintojas: Intel
Modelis: SSDPEDMX020T701
EAN: 0735858302449
Intel SSDPEDMX020T701. SSD disko talpa: 2000 GB, SSD formos koeficientas: Half-Height/Half-Length (HH/HL), Skaitymo laikas: 1700 MB/s, Rašymo laikas: 1350 MB/s
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| SSD disko talpa | 2000 GB |
| Sąsaja | PCI Express |
| Atminties tipas | MLC |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Skaitymo laikas | 1700 MB/s |
| Rašymo laikas | 1350 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (100 % span) | 375000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (100 % span) | 26000 IOPS |
| Skaitymo delsa | 20 µs |
| Rašymo delsa | 20 µs |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | |
| SSD temperatūros stebėsena | |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| TBW kategorija | 2490 |
| Rinkos segmentas | Serveris |
| SSD naudojimo požymis | Duomenų centras |
| SSD ARK ID | 88733 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Vidinis | |
| Disko talpa | 2000 GB |
| SSD šokas | 1000 G/0.5msec |
| Nuoseklusis rašymas | 1350 MB/s |
| SSD patvarumo kategorija | 2490 TBW |
| SSD galios suvartojimas (tuščioji veika) | 4W |
| SSD galios suvartojimas (veikimo režimas) | Avg. 12W (Write), 10W (Read) |
| SSD aparatinės įrangos užšifravimas | AES 256 bit |
| Paskutinis keitimas | 63903513 |
| Nuoseklusis nuskaitymas | 1700 MB/s |
| Būsena | Launched |
| Paleidimo data | Q3'16 |
| Produkto šeima | Duomenų centro SSD |
| Produkto serija | Intel® SSD DC P3520 Series |
| Produkto kodinis pavadinimas | Pleasantdale |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 10 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 12 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 4 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 55 °C |
| Maksimali veikimo temperatūra | 55 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Veiklos šokas | 1000 G |
| Šokas veikimo / neveikimo būsenoje | 1000 G/0.5msec |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 190 g |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel®High Endurance“ technologija (HET) | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 8523510000 |