Gamintojas: Intel
Modelis: MEMPEK1J064GA01
EAN: 0735858349406
Intel Optane MEMPEK1J064GA01. SSD disko talpa: 64 GB, SSD formos koeficientas: M.2, Skaitymo laikas: 1450 MB/s, Rašymo laikas: 640 MB/s, Taikoma: Kompiuteris / knyginis kompiuteris
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 64 GB |
| Sąsaja | PCI Express 3.0 |
| Atminties tipas | 3D XPoint |
| NVMe | |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Skaitymo laikas | 1450 MB/s |
| Rašymo laikas | 640 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (8 KB) | 255000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (8 KB) | 145000 IOPS |
| Atsitiktinis skaitymas (100 % span) | 255000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (100 % span) | 145000 IOPS |
| Skaitymo delsa | 7 µs |
| Rašymo delsa | 18 µs |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| SSD temperatūros stebėsena | |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1600000 h |
| TBW kategorija | 365 |
| SSD ARK ID | 135531 |
| Eksporto kontrolės klasifikacijos numeris (ECCN) | 5A992CN3 |
| Prekių klasifikavimo automatizuota sekimo sistema (CCATS) | G158570 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 3,25 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 3,25 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,008 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 85 °C |
| Maksimali veikimo temperatūra | 85 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Veiklos šokas | 1000 G |
| Ne veiklos šokas | 1000 G |
| Šokas veikimo / neveikimo būsenoje | 1000 G/0.5msec |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 22 mm |
| Aukštis | 80 mm |
| Svoris | 10 g |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel® Rapid Start“ technologija | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 8471706000 |
| Kitos savybės | |
| Atsitiktinis skaitymas (8 GB span) | 255000 IOPS |
| SSD galios suvartojimas (tuščioji veika) | L1.2 : 8mW |
| Paleidimo data | Q1'18 |
| SSD šokas | 1000 G/0.5msec |
| Būsena | Launched |
| Nuoseklusis nuskaitymas | 1450 MB/s |
| Nuoseklusis rašymas | 640 MB/s |
| Energijos suvartojimas (active) | 3,25 W |
| Atsitiktinis rašymas (8 GB span) | 145000 IOPS |
| SSD patvarumo kategorija | 365 TBW |
| Produkto kodinis pavadinimas | Stony Beach |