Gamintojas: Intel
Modelis: SSDSC2BR240G7XA
EAN: 0675901413961
Intel E 5420s. SSD disko talpa: 240 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 320 MB/s, Rašymo laikas: 300 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 240 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Atminties tipas | MLC |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 320 MB/s |
| Rašymo laikas | 300 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (100 % span) | 65000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (100 % span) | 16000 IOPS |
| Skaitymo delsa | 42 µs |
| Rašymo delsa | 40 µs |
| Litografija | 16 nm |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | |
| SSD temperatūros stebėsena | |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| TBW kategorija | 599 |
| Rinkos segmentas | Mobilus |
| SSD naudojimo požymis | Įterptas |
| SSD ARK ID | 96532 |
| Kitos savybės | |
| Vidinis | |
| „Remote Secure Erase“ (RSE) technologijos versija | 0,00 |
| SSD galios suvartojimas (veikimo režimas) | 2.8 W |
| SSD aparatinės įrangos užšifravimas | AES 256 bit |
| Būsena | Launched |
| Nuoseklusis nuskaitymas | 320 MB/s |
| Nuoseklusis rašymas | 300 MB/s |
| SSD galios suvartojimas (tuščioji veika) | 500 mW |
| SSD patvarumo kategorija | 599 TBW |
| Paleidimo data | Q3'16 |
| SSD šokas | 1000G/0.5ms |
| Atsitiktinis rašymas (8 GB span) | 16000 IOPS |
| Disko talpa | 240 GB |
| Paskutinis keitimas | 63903513 |
| „Intel®Rapid Start“ technologijos versija | 0,00 |
| SSD svoris | 62 g |
| Atsitiktinis skaitymas (8 GB span) | 65000 IOPS |
| Produkto šeima | Embedded SSDs |
| Produkto serija | Intel® SSD E 5420s Series |
| Produkto kodinis pavadinimas | Downieville |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 2,8 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,5 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Veiklos šokas | 1000 G |
| Ne veiklos šokas | 1000 G |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 62 g |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel® Rapid Start“ technologija | |
| „Intel®High Endurance“ technologija (HET) | |
| „Intel® Remote Secure Erase“ | |
| „Intel®Smart Response“ technologijos versija | 0,00 |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |