Gamintojas: Intel
Modelis: SSDSC2KG960G701
EAN: 0675901455626
Intel DC S4600. SSD disko talpa: 960 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 500 MB/s, Rašymo laikas: 490 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s, Taikoma: Serveriui / darbo stočiai
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel Solid-State Drive DC S4600 Series - Solid state drive | €178.16 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 960 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Atminties tipas | 3D TLC |
| NAND atminties kortelės tipas | TLC (Triple Level Cell) |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 500 MB/s |
| Rašymo laikas | 490 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (100 % span) | 72000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (100 % span) | 65000 IOPS |
| Skaitymo delsa | 36 µs |
| Rašymo delsa | 36 µs |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | |
| SSD temperatūros stebėsena | |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| SSD naudojimo požymis | Duomenų centras |
| SSD ARK ID | 120518 |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Būsena | End of Life |
| Produkto šeima | Duomenų centro SSD |
| Produkto serija | Intel® SSD DC S4600 Series |
| Produkto kodinis pavadinimas | Youngsville |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (vidutinė reikšmė) | 4,8 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 1 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Veiklos šokas | 1000 G |
| Ne veiklos šokas | 1000 G |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 7 mm |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel® Rapid Start“ technologija | |
| „Intel®High Endurance“ technologija (HET) | |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |