Gamintojas: Intel
Modelis: SSDSC2KB240G7
EAN: 0735858347822
Intel DC S4500. SSD disko talpa: 480 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 500 MB/s, Rašymo laikas: 190 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s, Taikoma: Serveriui / darbo stočiai
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intel DC S4500 2.5" 480 GB „Serial ATA III“ 3D1 TLC | €174.50 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 480 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Atminties tipas | 3D1 TLC |
| NVMe | |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 500 MB/s |
| Rašymo laikas | 190 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 69000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 16000 IOPS |
| Skaitymo delsa | 36 µs |
| Rašymo delsa | 36 µs |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | |
| SSD temperatūros stebėsena | |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| SSD ARK ID | 120526 |
| Suderinami produktai | Server Board S7200AP Server Board S7200APL Server Board S2600BPB Server Board S2600BPQ Server Board S2600BPS Server Board S2600CW2R Server Board S2600CW2SR Server Board S2600CWTR Server Board S2600CWTSR Server Board S2600KPR Server Board S2600KPFR Server Board S2600KPTR Server Board S2600STB Server Board S2600STQ Server Board S2600TPFR Server Board S2600TPNR Server Board S2600TPR Server Board S2600WF0 Server Board S2600WFT Server Board S2600WTTR Server Board S2600WT2R Server Board S2600WTTS1R Compute Module HNS2600BPB24 Compute Module HNS2600BPB Compute Module HNS2600BPQ Compute Module HNS2600BPQ24 Compute Module HNS2600BPS Compute Module HNS2600BPS24 Compute Module HNS2600KPFR Compute Module HNS2600KPR Compute Module HNS2600TP24R Compute Module HNS2600TP24SR Compute Module HNS2600TP24STR Compute Module HNS2600TPFR Compute Module HNS2600TPNR Compute Module HNS2600TPR Compute Module HNS7200AP Compute Module HNS7200APL Server System R1208WFTYS Server System R1304WF0YS Server System R1304WFTYS Server System R1208WT2GSR Server System R1208WTTGSR Server System R1304WT2GSR Server System R1304WTTGSR Server System R2208WF0ZS Server System R2208WFTZS Server System R2224WFTZS Server System R2308WFTZS Server System R2312WF0NP Server System R2312WFTZS Server System R2208WTTYSR Server System R2208WT2YSR Server System R2208WTTYC1R Server System R2308WTTYSR Server System R2312WTTYSR Server System R2224WTTYSR |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 2,6 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,9 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Veiklos šokas | 1000 G |
| Ne veiklos šokas | 1000 G |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 7 mm |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel® Rapid Start“ technologija | |
| „Intel®High Endurance“ technologija (HET) | |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |
| Kitos savybės | |
| SSD patvarumo kategorija | 0.62 PBW |
| Būsena | Discontinued |
| Paleidimo data | Q3'17 |
| Produkto šeima | Duomenų centro SSD |