Gamintojas: Intel
Modelis: SSDSC2BB012T701
EAN: 0675901389921
Intel DC S3520. SSD disko talpa: 1200 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 450 MB/s, Rašymo laikas: 380 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL SOLID-STATE DRIVE DC S3520 SERIES | €875.04 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 1200 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Atminties tipas | MLC |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 450 MB/s |
| Rašymo laikas | 380 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (100 % span) | 67500 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (100 % span) | 17500 IOPS |
| Skaitymo delsa | 40 µs |
| Rašymo delsa | 42 µs |
| Litografija | 16 nm |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | |
| SSD temperatūros stebėsena | |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| TBW kategorija | 2455 |
| Rinkos segmentas | Serveris |
| SSD naudojimo požymis | Duomenų centras |
| SSD ARK ID | 93006 |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Vidinis | |
| Nuoseklusis nuskaitymas | 450 MB/s |
| SSD galios suvartojimas (tuščioji veika) | 600 mW |
| SSD galios suvartojimas (veikimo režimas) | 3.5 W |
| SSD patvarumo kategorija | 2455 TBW |
| SSD aparatinės įrangos užšifravimas | AES 256 bit |
| SSD svoris | 66 g |
| Paleidimo data | Q3'16 |
| SSD šokas | 1000G/0.5ms |
| Disko talpa | 1200 GB |
| Nuoseklusis rašymas | 380 MB/s |
| Paskutinis keitimas | 63903513 |
| „Intel®Rapid Start“ technologijos versija | 0,00 |
| Būsena | Discontinued |
| Produkto šeima | Duomenų centro SSD |
| Produkto serija | Intel® SSD DC S3520 Series |
| Produkto kodinis pavadinimas | Downieville |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (vidutinė reikšmė) | 3,5 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,6 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Veiklos šokas | 1000 G |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 7 mm |
| Svoris | 66 g |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel®High Endurance“ technologija (HET) | |
| „Intel® Rapid Start“ technologija | |
| „Intel®Smart Response“ technologijos versija | 0,00 |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |