Gamintojas: Intel
Modelis: SSDPE2KX020T701
EAN: 0675901404297
Intel DC P4500. SSD disko talpa: 2000 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Taikoma: Kompiuteris / knyginis kompiuteris
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 2000 GB |
| Sąsaja | PCI Express 3.0 |
| Atminties tipas | 3D TLC |
| NAND atminties kortelės tipas | TLC (Triple Level Cell) |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Atsitiktinis skaitymas (100 % span) | 515000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (100 % span) | 41000 IOPS |
| Skaitymo delsa | 80 µs |
| Rašymo delsa | 29 µs |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | |
| SSD temperatūros stebėsena | |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| Rinkos segmentas | Serveris |
| SSD ARK ID | 99031 |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 8523510000 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| SSD šokas | 1000 G/0.5 msec |
| Paleidimo data | Q2'17 |
| SSD patvarumo kategorija | 1.89 PBW |
| SSD galios suvartojimas (tuščioji veika) | <5 W |
| SSD galios suvartojimas (veikimo režimas) | Sequential Avg. 13.8W (Write), 9.5W (Read) |
| SSD aparatinės įrangos užšifravimas | AES 256 bit |
| Produkto trumpas URL adresas | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-dc-p4500-brief.html |
| Nuoseklusis rašymas | 1050 MB/s |
| Disko talpa | 2000 GB |
| Paskutinis keitimas | 63903513 |
| Nuoseklusis nuskaitymas | 3200 MB/s |
| Būsena | Launched |
| „Intel®Rapid Start“ technologijos versija | 0,00 |
| „Remote Secure Erase“ (RSE) technologijos versija | 0,00 |
| SSD svoris | 131 g |
| Produkto šeima | Duomenų centro SSD |
| Produkto serija | Intel® SSD DC P4500 Series |
| Produkto kodinis pavadinimas | Cliffdale |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 35 °C |
| Maksimali veikimo temperatūra | 35 °C |
| Šokas veikimo / neveikimo būsenoje | 1000 G/0.5 msec |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel® Rapid Start“ technologija | |
| „Intel® Remote Secure Erase“ | |
| „Intel®High Endurance“ technologija (HET) | |
| „Intel®Smart Response“ technologijos versija | 0,00 |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |