Gamintojas: Intel
Modelis: SSDPECME016T401
EAN: 0675901342452
Intel DC P3608. SSD disko talpa: 1600 GB, Skaitymo laikas: 5000 MB/s, Rašymo laikas: 2000 MB/s
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD disko talpa | 1600 GB |
| Sąsaja | PCI Express |
| Atminties tipas | MLC |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Skaitymo laikas | 5000 MB/s |
| Rašymo laikas | 2000 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (100 % span) | 850000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (100 % span) | 150000 IOPS |
| Skaitymo delsa | 20 µs |
| Rašymo delsa | 20 µs |
| Litografija | 20 nm |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x8 |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | |
| SSD temperatūros stebėsena | |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1000000 h |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 R2 x64, Windows Server 2012 x64 |
| Rinkos segmentas | Serveris |
| SSD naudojimo požymis | Duomenų centras |
| SSD ARK ID | 88731 |
| Sertifikavimas | UL, CE, C-Tick, BSMI, KCC, VCCI |
| Kitos savybės | |
| Vidinis | |
| Procesoriaus litografija | 20 nm |
| Produkto trumpas URL adresas | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-dc-p3608-brief.html |
| Nuoseklusis nuskaitymas | 5000 MB/s |
| „Intel®Rapid Start“ technologijos versija | 0,00 |
| Nuoseklusis rašymas | 2000 MB/s |
| SSD šokas | 50 G Trapezoidal 170 in/s |
| Disko talpa | 1600 GB |
| Paleidimo data | Q3'15 |
| SSD galios suvartojimas (veikimo režimas) | 18/30W read/write |
| SSD svoris | 230,5 g |
| Paskutinis keitimas | 63903513 |
| SSD aparatinės įrangos užšifravimas | AES 256 bit |
| Būsena | Discontinued |
| SSD patvarumo kategorija | 8.76 PBW |
| SSD galios suvartojimas (tuščioji veika) | 11.5W |
| Produkto šeima | Duomenų centro SSD |
| Produkto serija | Intel DC P3608 |
| Produkto kodinis pavadinimas | Fultondale |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 18 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 30 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 11,5 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 55 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -55 - 95 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Veiklos šokas | 50 G |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 227,5 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel®High Endurance“ technologija (HET) | |
| „Intel® Rapid Start“ technologija | |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |
| „Intel®Smart Response“ technologijos versija | 0,00 |