Gamintojas: Intel
Modelis: SSDPEKNW512G801
EAN: 0735858376778
Intel Consumer 660p. SSD disko talpa: 512 GB, SSD formos koeficientas: M.2, Taikoma: Serveriui / darbo stočiai
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel 660p Series - Solid state drive | €43.16 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Sąsaja | PCI Express 3.0 |
| Atminties tipas | 3D2 QLC |
| NVMe | |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | |
| SSD temperatūros stebėsena | |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1600000 h |
| TBW kategorija | 100 |
| Rinkos segmentas | Mobilus |
| SSD ARK ID | 149405 |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 0,1 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 0,1 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,04 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Veiklos šokas | 1000 G |
| Ne veiklos šokas | 1000 G |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 22 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Svoris | 10 g |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel® Remote Secure Erase“ | |
| „Intel®High Endurance“ technologija (HET) | |
| „Intel® Rapid Start“ technologija | |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |
| Kitos savybės | |
| Nuoseklusis rašymas | 1000 MB/s |
| Nuoseklusis nuskaitymas | 1500 MB/s |
| Paleidimo data | Q3'18 |
| Atsitiktinis skaitymas (8 GB span) | 90000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (8 GB span) | 220000 IOPS |
| Produkto kodinis pavadinimas | Neptune Harbor |