Gamintojas: Intel
Modelis: SSDPEKKW512G7X3
EAN: 0735858329002
Intel 600p. SSD disko talpa: 512 GB, SSD formos koeficientas: M.2, Skaitymo laikas: 1775 MB/s, Rašymo laikas: 560 MB/s, Taikoma: Kompiuteris / knyginis kompiuteris
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intel 600p M.2 512 GB PCI Express 3.0 TLC NVMe | €212.62 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Sąsaja | PCI Express 3.0 |
| Atminties tipas | TLC |
| NVMe | |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Skaitymo laikas | 1775 MB/s |
| Rašymo laikas | 560 MB/s |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | |
| SSD temperatūros stebėsena | |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1600000 h |
| TBW kategorija | 288 |
| SSD naudojimo požymis | Naudotojas |
| SSD ARK ID | 94924 |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Juoda, Žalia |
| Paleidimo data | Q3'16 |
| Būsena | Launched |
| Produkto šeima | Naudotojo SSD |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 0,1 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 0,1 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,04 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 22 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel® Rapid Start“ technologija | |
| „Intel®High Endurance“ technologija (HET) | |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |