Gamintojas: Intel
Modelis: SSDSCKKW180H6X1
EAN: 0675901386708
Intel 540s. SSD disko talpa: 180 GB, SSD formos koeficientas: M.2, Skaitymo laikas: 560 MB/s, Rašymo laikas: 475 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL SOLID-STATE DRIVE 540S SERIES | €64.19 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 180 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Atminties tipas | TLC |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 560 MB/s |
| Rašymo laikas | 475 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (8 KB) | 71000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (8 KB) | 85000 IOPS |
| Skaitymo delsa | 50 µs |
| Rašymo delsa | 50 µs |
| Litografija | 16 nm |
| Ištisinė duomenų apsauga | Ne |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | Ne |
| SSD temperatūros stebėsena | Ne |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^16 bits read |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1600000 h |
| Rinkos segmentas | Mobilus |
| SSD naudojimo požymis | Naudotojas |
| SSD ARK ID | 94334 |
| Sertifikavimas | UL, CE, RCM, BSMI, KCC, Microsoft WHCK/WHLK, VCCI, SATA-IO |
| Kitos savybės | |
| Vidinis | Taip |
| SSD galios suvartojimas (veikimo režimas) | 80 mW Typical |
| Būsena | Launched |
| SSD aparatinės įrangos užšifravimas | AES 256 bit |
| Disko talpa | 180 GB |
| Atsitiktinis rašymas (8 GB span) | 85000 IOPS |
| Atsitiktinis skaitymas (8 GB span) | 71000 IOPS |
| SSD šokas | 1000 G/0.5 ms |
| Paleidimo data | Q1'16 |
| SSD galios suvartojimas (tuščioji veika) | 40 mW Typical |
| Nuoseklusis nuskaitymas | 560 MB/s |
| Paskutinis keitimas | 63903513 |
| Nuoseklusis rašymas | 475 MB/s |
| „Intel®Rapid Start“ technologijos versija | 1,00 |
| Produkto šeima | Naudotojo SSD |
| Produkto serija | Intel® SSD 540s Series |
| Produkto kodinis pavadinimas | Loyd Star |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 0,08 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 0,08 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,04 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -55 - 95 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Veiklos šokas | 1000 G |
| Ne veiklos šokas | 1000 G |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 22 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Intel® Rapid Start“ technologija | Taip |
| „Intel®High Endurance“ technologija (HET) | Ne |
| „Intel®Smart Response“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel® Smart Response“ technologija | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |