Gamintojas: HP
Modelis: 1PD47AA
EAN: 0190781704249
HP Z Turbo Drive. SSD disko talpa: 256 GB, SSD formos koeficientas: M.2, Taikoma: Serveriui / darbo stočiai
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Sąsaja | PCI Express 3.0 |
| Atminties tipas | TLC |
| NVMe | |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Suderinami produktai | Z8 G4 |
| „HP“ segmentas | Verslui |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 143,5 mm |
| Ilgis | 104 mm |
| Aukštis | 21 mm |
| Svoris | 140 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |