Gamintojas: HP
Modelis: 57S53AA
EAN: 6955914617179
HP FX900 - 1 TB, 5000 MB/s, 4800 MB/s. SSD disko talpa: 1000 GB, SSD formos koeficientas: M.2, Skaitymo laikas: 5000 MB/s, Rašymo laikas: 4800 MB/s, Taikoma: Kompiuteris / knyginis kompiuteris
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP FX900 - 1 TB, 5000 MB/s, 4800 MB/s M.2 1000 GB PCI Express 4.0 3D TLC NAND NVMe | €185.31 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 1000 GB |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Skaitymo laikas | 5000 MB/s |
| Rašymo laikas | 4800 MB/s |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 22 mm |
| Aukštis | 2,4 mm |