Gamintojas: Goodram
Modelis: IRP-SSDPR-S25C-02T
EAN: 5908267923245
Goodram IRDM PRO gen.2. SSD disko talpa: 2000 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Skaitymo laikas: 555 MB/s, Rašymo laikas: 535 MB/s, Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s, Taikoma: Kompiuteris / knyginis kompiuteris
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 2000 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Skaitymo laikas | 555 MB/s |
| Rašymo laikas | 535 MB/s |
| Nesuspaustų duomenų perdavimo dažnis (rašymas) | 540 MB/s |
| Nesuspaustų duomenų perdavimo dažnis (skaitymas) | 560 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 97000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 85000 IOPS |
| Kontrolės tipas | Phison PS3112-S12 |
| Ištisinė duomenų apsauga | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| TBW kategorija | 1700 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -45 - 85 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 100 mm |
| Ilgis | 7 mm |
| Aukštis | 69,8 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | CE |