Gamintojas: Gigabyte
Modelis: GP-AG4500G
EAN: 0889523023754
Gigabyte GP-AG4500G. SSD disko talpa: 500 GB, SSD formos koeficientas: M.2, Skaitymo laikas: 5000 MB/s, Rašymo laikas: 2500 MB/s, Taikoma: PC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
AORUS NVMe Gen4 SSD 500 GB | €99.95 |
|
www.pc21.fr |
Gigabyte GP-AG4500G SSD diskas M.2 500 GB PCI Express 4.0 3D TLC NAND NVMe | €120.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 500 GB |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| „NVMe“ versija | 1.3 |
| Taikoma | PC |
| Techninės įrangos šifravimas | |
| Skaitymo laikas | 5000 MB/s |
| Rašymo laikas | 2500 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 400000 IOPS |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 550000 IOPS |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| TRIM palaikymas | |
| S.M.A.R.T. palaikymas | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1770000 h |
| TBW kategorija | 850 |
| Energijos valdymas | |
| Vidutinis energijos suvartojimas (nuskaitymas) | 5,9 W |
| Vidutinis energijos suvartojimas (įrašymas) | 4,5 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,01321 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80,5 mm |
| Ilgis | 23,5 mm |
| Aukštis | 11,4 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |