Gamintojas: DELL
Modelis: 345-BDZB
EAN: 5397184688076
DELL 345-BDZB. SSD disko talpa: 480 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s, Taikoma: Kompiuteris / knyginis kompiuteris
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
DELL 345-BDZB SSD diskas 2.5" 480 GB „Serial ATA III“ | €298.20 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 480 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Baitai per sektorių | 512e |
| Hot-Plug palaikymas | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | |
| Kaupiklio adapterio tipas | 2.5" - 3.5" |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |