Gamintojas: DELL
Modelis: 345-BBED
EAN: 0884116420675
DELL 345-BBED. SSD disko talpa: 1920 GB, SSD formos koeficientas: 2.5", Duomenų perdavimo sparta: 6 Gbit/s, Taikoma: Serveriui / darbo stočiai
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 345-BBED pooljuhtketas 2.5" 1920 GB Jada ATA III | €839.49 |
|
www.photopoint.ee |
Kõvaketas Dell 345-BBED 1,92 TB SSD | €1139.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 1920 GB |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Baitai per sektorių | 512e |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | |
| Kaupiklio adapterio tipas | 2.5" - 3.5" |