Gamintojas: ASUS
Modelis: 90DD02PZ-M09000
EAN: 4711081813569
ASUS ROG Strix SQ7 Gen4 1TB. SSD disko talpa: 1000 GB, SSD formos koeficientas: M.2, Skaitymo laikas: 7000 MB/s, Rašymo laikas: 6000 MB/s, Taikoma: PC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG STRIX SQ7 | €278.38 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD disko talpa | 1000 GB |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Atminties tipas | SLC |
| NVMe | |
| Taikoma | PC |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Skaitymo laikas | 7000 MB/s |
| Rašymo laikas | 6000 MB/s |
| Kontrolės tipas | Phison E18 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Suderinami produktai | PC, PlayStation 5 |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 3,3 V |
| Srovė | 2 A |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 15 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 3,5 mm |
| Aukštis | 22 mm |
| Svoris | 7,7 g |