Gamintojas: Toshiba
Modelis: HDWR160UZSVA
EAN: 4260557511435
Toshiba X300. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 6000 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 6000 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | PC |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Vidutinis latentinumas | 4,17 ms |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^14 bits read |
| „Toshiba Dynamic Cache“ technologija | |
| „Toshiba Stable Platter“ technologija | |
| Išplėstinis formatas (AF) | |
| Smūgio jutiklis | |
| Natūralus komandų eiliškumas (NCQ) | |
| Triukšmo lygis, tuščiąja eiga | 34 dB |
| Vidutinis laikas iki gedimo (MTTF) | 600000 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 101,6 mm |
| Ilgis | 26,1 mm |
| Aukštis | 147 mm |
| Svoris | 770 g |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 9,92 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 7,22 W |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | |
| Sudėtyje nėra | Halogenas |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 60 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Veiklos vibracijos | 0,75 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3 G |
| Veiklos šokas | 70 G |
| Ne veiklos šokas | 250 G |