Gamintojas: Toshiba
Modelis: HDWD260EZSTA
EAN: 4260557511565
Toshiba P300 3.5“ 6000 GB Serial ATA III yra stacionarus kietasis diskas, kuris pasižymi didžiule vidine talpa 6000 GB, suteikiančia pakankamai vietos visiems jūsų duomenų saugojimo poreikiams. Šio kietojo disko sukimosi greitis yra 5400 RPM, užtikrinantis sklandžius ir efektyvius duomenų perdavimus. P300 naudoja sąsają Serial ATA III, suteikiančią greitą ir patikimą našumą.
Atsarginė komandų eilė (NCQ) ir aukšto greičio 6 Gbit / s HDD sąsajos perdavimo greitis sumažina vėlavimus ir užtikrina greitą reakcijos laiką. Kietasis diskas naudojamas su PC ir taip pat yra kompaktiškas bei patogus naudojimui.
Kietasis diskas yra pritaikytas naudoti ramiose aplinkose, nes jis dirba tyliai su 24 dB triukšmo lygiu. Taip pat, Smūgio jutiklis ir išplėstinis formatas (AF) apsaugo jūsų duomenis nuo fizinės žalos.
Oparatyvinės sąlygos suteikia galimybę diskui veikti netgi sunkiomis sąlygomis. Be to, Vietoj to, kad pasirinktumėte kelius kietusdiskus, išrinkite patikimą ir galingą Toshiba P300 3.5“ 6000 GB Serial ATA III.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
TOSHIBA P300 DESKTOP PC HARD DRIVE 6TB | €184.78 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 6000 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 5400 RPM |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | PC |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Atmintinės buferio dydis | 128 MB |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Smūgio jutiklis | |
| Išplėstinis formatas (AF) | |
| Natūralus komandų eiliškumas (NCQ) | |
| Triukšmo lygis, tuščiąja eiga | 24 dB |
| Vidutinis laikas iki gedimo (MTTF) | 600000 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 101,8 mm |
| Ilgis | 147 mm |
| Aukštis | 26,1 mm |
| Svoris | 680 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Sudėtyje nėra | Halogenas |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 2,68 W |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 4,46 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 4,46 W |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 60 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 65 °C |
| Veiklos vibracijos | 0,5 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3 G |
| Veiklos šokas | 70 G |
| Ne veiklos šokas | 300 G |