Gamintojas: Toshiba
Modelis: MG04SCA500E
EAN: 4053162588332
Toshiba MG04SCA500E. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 5000 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 5000 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | SAS |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Atmintinės buferio dydis | 128 MB |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Kietojo disko ilgalaikis perdavimo sparta | 205 MiB/s |
| Rašymo paieška | 9,5 ms |
| Skaitymo paieška | 8,5 ms |
| Vidutinis latentinumas | 4,17 ms |
| Baitai per sektorių | 512 |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1400000 h |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 6 W |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 11,3 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 11,3 W |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 55 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Veiklos vibracijos | 0,25 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 5 G |
| Darbinis aukštis | -305 - 3048 m |
| Ne darbinis aukštis | -305 - 12192 m |
| Veiklos šokas | 70 G |
| Ne veiklos šokas | 300 G |