Gamintojas: Seagate
Modelis: ST14000NM005J
EAN: 0763649139103
Seagate ST14000NM005J. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 14 TB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE EXOS X18 ST14000NM005J | €429.21 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 14 TB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | SAS |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Disko masyvas |
| Pakeitimas neišjungus | Taip |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Kietojo disko ilgalaikis perdavimo sparta | 270 MiB/s |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2500000 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 101,8 mm |
| Ilgis | 147 mm |
| Aukštis | 26,1 mm |
| Svoris | 650 g |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 5 W |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 9,1 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 9,1 W |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 20 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 60 °C |
| Ne-veiklos vibracijos | 2,27 G |
| Veiklos šokas | 50 G |
| Ne veiklos šokas | 200 G |