Gamintojas: Seagate
Modelis: ST14000NM0018
EAN: 0763649118146
Seagate ST14000NM0018. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 14000 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate ST14000NM0018 vidinis kietasis diskas 3.5" 14000 GB „Serial ATA III“ | €691.81 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 14000 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Atmintinės buferio dydis | 256 MB |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Kietojo disko ilgalaikis perdavimo sparta | 249 MiB/s |
| Vidutinis latentinumas | 4,16 ms |
| Veikia visą parą | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2500000 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 101,8 mm |
| Aukštis | 147 mm |
| Ilgis | 26,1 mm |
| Svoris | 690 g |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 5 W |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 60 °C |
| Veiklos vibracijos | 2,27 G |
| Veiklos šokas | 70 G |
| Ne veiklos šokas | 250 G |