Gamintojas: Seagate
Modelis: ST300MM0058
EAN: 0763649080627
Seagate Enterprise ST300MM0058. Kietojo disko dydis: 2.5", Kietojo disko talpa: 300 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 10000 RPM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 2.5 " |
| Kietojo disko talpa | 300 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 10000 RPM |
| Sąsaja | SAS |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Atmintinės buferio dydis | 128 MB |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Vidutinis latentinumas | 2,9 ms |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 70,1 mm |
| Ilgis | 100,5 mm |
| Aukštis | 15 mm |
| Svoris | 218 g |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 6,3 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 3,09 W |
| Darbinė įtampa | 5 V |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 55 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Veiklos vibracijos | 0,5 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3 G |
| Veiklos šokas | 40 G |
| Ne veiklos šokas | 400 G |