Gamintojas: Seagate
Modelis: ST1000DM003-RFB
EAN: 5711783174929
Seagate Desktop HDD ST1000DM003. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 1000 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Seagate Desktop HDD ST1000DM003 3.5" 1000 GB Serial ATA III | €62.50 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 1000 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Tipas | HDD |
| Atmintinės buferio dydis | 64 MB |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Kietojo disko ilgalaikis perdavimo sparta | 210 MiB/s |
| HDD number of cylinders | 1 |
| Kietojo disko galvučių skaičius | 2 |
| Baitai per sektorių | 512 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 101,6 mm |
| Ilgis | 147 mm |
| Aukštis | 20 mm |
| Svoris | 400 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | |
| Kiekis | 1 |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 5,3 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 4,6 W |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Start-up srovė | 2 A |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 60 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |