Gamintojas: Origin Storage
Modelis: DELL-500S/7-NB45
EAN: 5054484369608
Origin Storage DELL-500S/7-NB45. Kietojo disko dydis: 2.5", Kietojo disko talpa: 500 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 2.5 " |
| Kietojo disko talpa | 500 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Atmintinės buferio dydis | 32 MB |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Skaitymo paieška | 13 ms |
| Perėjimo nuo vieno kelio prie kito laikas | 1 ms |
| Vidutinis paieškos laikas | 13 ms |
| Vidutinis latentinumas | 4,2 ms |
| Baitai per sektorių | 512 |
| Restauruotas | |
| Suderinami produktai | Dell Latitude E6320/E6420/E6420 ATG/E6520 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 70 mm |
| Aukštis | 7 mm |
| Svoris | 180 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | |
| Pridedamas kaupiklio dėklas | |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Montavimas | Horizontalus |
| Duomenų perdavimo sparta | 3 Gbit/s |
| Vidinis | |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 V |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 55 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |