Gamintojas: Origin Storage
Modelis: DELL-1000S/5-NB45
EAN: 5055146579441
Origin Storage DELL-1000S/5-NB45. Kietojo disko dydis: 2.5", Kietojo disko talpa: 1 TB, Kietojo disko sukimosi greitis: 5400 RPM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 2.5 " |
| Kietojo disko talpa | 1 TB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 5400 RPM |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Atmintinės buferio dydis | 8 MB |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Vidutinis paieškos laikas | 12 ms |
| Vidutinis latentinumas | 5,6 ms |
| Baitai per sektorių | 512 |
| Restauruotas | |
| Suderinami produktai | Dell Latitude E6220, Dell Latitude E6230, Dell Latitude E6320, Dell Latitude E6330, Dell Latitude E6420, Dell Latitude E6420 ATG, Dell Latitude E6420 XFR, Dell Latitude E6430, Dell Latitude E6430 ATG, Dell Latitude E6520, Dell Latitude E6530 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 69,8 mm |
| Aukštis | 9,5 mm |
| Svoris | 180 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | |
| Pridedamas kaupiklio dėklas | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,2 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 2,2 W |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 2,2 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,7 W |
| Darbinė įtampa | 5 V |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Kitos savybės | |
| Disko paregties laikas | 4 s |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 55 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Veiklos vibracijos | 1,5 G |
| Darbinis aukštis | -300 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | -400 - 15000 m |