Gamintojas: Lenovo
Modelis: A282
EAN: 5711045548178
Lenovo A282. Kietojo disko talpa: 900 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 10000 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
IBM A282 internal hard drive 2.5" 900 GB SAS | €291.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko talpa | 900 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 10000 RPM |
| Sąsaja | SAS |
| Tipas | HDD |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | 5 - 43 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 8 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |