Gamintojas: Lenovo
Modelis: 7XB7A00058
EAN: 0889488433025
Lenovo 7XB7A00058. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 6000 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 6000 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |