Gamintojas: Lenovo
Modelis: FRU41W0053
EAN: 5711045095962
Lenovo 41W0053. Kietojo disko dydis: 2.5", Kietojo disko talpa: 160 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 5400 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 41W0053 2.5" 160 GB Jada ATA II | €199.10 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 2.5 " |
| Kietojo disko talpa | 160 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 5400 RPM |
| Sąsaja | „Serial ATA II“ |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 1 |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 V |