Gamintojas: Lenovo
Modelis: 81Y9690
EAN: 0163121454906
Lenovo 1TB 7.2K NL-SAS 2.5" Slim-HS. Kietojo disko dydis: 2.5", Kietojo disko talpa: 1000 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
IBM 81Y9690 internal hard drive 2.5" 1000 GB SAS | €265.50 |
|
m79.lv |
Dysk serwerowy IBM 1TB 2.5'' SAS-2 (6Gb/s) (81Y9690) 81Y9690 (4053162042438) | €340.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 2.5 " |
| Kietojo disko talpa | 1000 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | NL-SAS |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 1 |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 V |