Gamintojas: Lenovo
Modelis: FRU03T7932
Lenovo 03T7932. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 500 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 500 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | 5 - 43 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 8 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |