Gamintojas: HP
Modelis: 289243-001-RFB
EAN: 4054842851197
HP 72.8GB universal hot-plug Ultra320 SCSI hard drive. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 72,8 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 15000 RPM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 72,8 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 15000 RPM |
| Sąsaja | Ultra320 SCSI |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Kitos savybės | |
| Jungtis(ys) | 80-pin |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |