Gamintojas: HP
Modelis: AG804AB-RFB
EAN: 4948382526618
HP 450GB 15K rpm Fibre Channel Add-on EVA Hard Disk Drive. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 450 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 15000 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Hewlett Packard Enterprise 450GB 15K FC EVA Add-on HDD AG804AB-RFB | €64.00 |
|
tietokonekauppa.fi |
HP 450GB 15K FC EVA Add-on HDD | €1148.70 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 450 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 15000 RPM |
| Sąsaja | Fibre Channel |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Kitos savybės | |
| Paketo matmenys (WxDxH) | 914,4 x 1219 x 2184 mm |
| Matmenys (WxDxH) | 602 x 993 x 2000,3 mm |
| Dydis | 27,9 cm |
| Svoris (imperinė matavimo sistema) | 3 lb lbs |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,36 kg |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 35 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 66 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 40 - 60 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |