Gamintojas: HP
Modelis: 389346-001-RFB
EAN: 5712505204184
HP 389346-001. Kietojo disko dydis: 2.5", Kietojo disko talpa: 72 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 10000 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Hewlett Packard Enterprise 72GB 10K rpm Hot Plug SAS 2.5 Dual Port Hard Drive 2.5" | €34.71 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 2.5 " |
| Kietojo disko talpa | 72 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 10000 RPM |
| Sąsaja | SAS |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Suderinami produktai | ProLiant DL160 G6ProLiant DL320 G6, ProLiant DL360 G5, ProLiant DL360 G6, ProLiant DL380 G6 |
| Kitos savybės | |
| Duomenų perdavimo sparta | 3 Gbit/s |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 V |